Październik

Kolejny sezon na politechnice właśnie się rozpoczął i patrząc na plan studiów wydaje mi się być jednym z lepszych. Nie wiem jakim cudem tak się stało, ale znalazłem się w jednej z najlepiej przemyślanych grup pod względem rozkładu, jak również prowadzących. Spodziewałem się najgorszego, a tu taki fajny prezent… Wielki plus dla prowadzących za zmiany Sylabusów. Urządzenia mobilne będą niemal w całości poświęcone programowaniu w Pythonie pod Symbiana (miał być Compact Framework), zaś Programowanie aplikacji www będzie związane z technologią Java EE (JSP, JSF, etc.) – tutaj dałbym rękę uciąć, że było ASP.NET, ale różnie ludzie mówią ;). Już widzę debaty z Katharsisem przy projektach na Symbiana ;).

Wpadło mi coś w oko, trzymać kciuki… ;)

3 Responses to “Październik”


  • Nie coś, tylko ktoś przyjacielu ;p. Ja trzymam. Każda biolożka jest warta zainteresowania no nie?

  • @Ula: coś w tym jest ;)

  • Nie ma w języku polskim takich słów bym mógł w pełni określić moje zadowolenie, w związku z powyższym!

    Niech Python stanie się Twoim przyjacielem, Twoja ostoją i Twym światłem w tym ciemnym pokoju. Zestaw moich ksiąg, materiałów i wiedzy jest do Twojej dyspozycji, bowiem od tego one są, od tego są one!

    Liczę w przyszłości na długie, nieprzespane noce, oraz konwersacje poświęcone tematyce Pythona i wykorzystywania go w Symbianie. Liczę również na to, że zdobędziesz piątkę z przedmiotu, gdyż ponieważ tak napisane jest!

    :D

Leave a Reply

Security Code: